O nas

O nas

 

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka jest firmą rodzinną która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu osób.

Nasze usługi wynajmu autokarów świadczymy nieprzerwanie od 2007 roku.

Na przestrzeni lat podjęliśmy się niezliczonej ilości zleceń, obsługując klientów indywidualnych, firmy i biura podróży.

Największą zaletą naszej firmy jest jej wszechstronność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań klienta. W ramach naszej działalności realizujemy zarówno, krótkie trasy, jak na przykład transfery spod hotelu na lotnisko, jak i długie przejazdy międzynarodowe oraz przewozy regularne, pracownicze . Nasze autokary udostępniamy na pojedyncze przejazdy oraz całodziennej dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Luksusowe autokary

i komfortowe autobusy

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy posiadający duże doświadczenie zdobywane zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na wykonywanie międzynarodowych przewozów pasażerskich. Szeroka flota autokarów pozwala nam na dopasowanie środka transportu odpowiedniego do danego zlecenia.

Dysponujemy dużymi luksusowymi autokarami. Podróżując z nami możecie być Państwo pewni, że dotrzecie do celu o czasie, a podróż przebiegnie komfortowo i bezpiecznie. Najczęściej obsługujemy klientów z Wielkopolski lecz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.