O nas

FIRMA TRANSPORTOWA

O firmie

 

Czarnecki bus to firma rodzinna, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozów krajowych i zagranicznych. Usługi wynajmu autokarów świadczymy nie-przerwanie od 2007 roku. Obsługujemy nie tylko agencje turystyczne i biura podróży, lecz również klientów indywidulanych. Posiadamy uprawnienia do wykonywania transportu międzynarodowego oraz licencję wydaną przez Ministra Infrastruktury na obsługę międzynarodowych przewozów pasażerskich.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy posiadający duże doświadczenie zdo-bywane zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych.

Dysponujemy luksusowymi autokarami. Podróżując z nami, możecie być Państwo pew-ni, że dotrzecie do celu na czas, a podróż przebiegnie komfortowo i bezpiecznie.

Działalność

Na przestrzeni lat podjęliśmy się niezliczonej ilości zleceń. W naszym taborze posia-damy autokary w pełni wyposażone z następującą liczbą miejsc dla pasażerów: 8,20,28,49,55,57,61,69. Największą zaletą firmy jest jej wszechstronność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań klienta. W ramach naszej działalności realizujemy zarówno krótkie trasy, jak na przykład trans-fery spod hotelu na lotnisko, jak również długie przejazdy międzynarodowe oraz przewozy regularne czy pracownicze.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy gotowi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.